Aktīvās brīvdienas

Izmantojiet daudzveidīgās aktīvās atpūtas iespējas Latvijā. Jūs varat doties uz Līvu akvaparku Jūrmalā, kas ir viens no lielākajiem ūdens atrakciju parkiem Ziemeļeiropā, lai izbaudītu peldēšanas priekus un dažādus ūdens slidkalniņus un caurules. Gan bērniem, gan pieaugušajiem būs jautri pavadīt laiku pa tiem. Tāpat arī iespējams apmeklēt basketbolu un pieaugušajiem veikt sporta likmes, lai teiksim tā – jautrāka un interesantāka spēle, to var darīt Optibet totalizators platformā..

Jūs varat pārbaudīt savu izturību un labi pavadīt laiku parka Tarzāns, kas ir lielākais piedzīvojumu parks Baltijā un atrodas Siguldā. Parka kokos, kas atrodas līdz pat 20 metrus virs zemes, ir izvietoti vairāk nekā 100 dažādi elementi, kas pārbauda dalībnieku izveicību, spēku un līdzsvaru. Piedzīvojumu meklētāji paši var izvēlēties grūtības pakāpi savam ceļam.

Pavasarī jūs varat izbaudīt laivu braucienu pa slaveno Gaujas upi, kas pazīstama ar skaistajiem smilšakmens atsegumiem. Ziemā jūs varat doties slēpot, baudot dabu, kas ietīta sniega segā. Iepazīstieties ar daudzveidīgajām aktīvās atpūtas iespējām un izvēlieties sev tīkamāko.